Fifit i bëjnë befasi romantike në mes të rrugës në Milano

Fifit i bëjnë befasi romantike në mes të rrugës në Milano
8:01 | 9 Nentor 2019

Foto: Instagram

Fifin e befasuan në mes të rrugës.

Fifi është emër shumë i dashur për publikun, e cila njihet për një numër të madh hitesh, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në Instagram, në të cilën shihet teksa një person afrohet dhe ia dhuron një buqetë me trëndafila.

“Jam shumë e thyer, nuk di as të marrë vëmendje”, është mbishkrimi që ajo ia la videos.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fifi është “Shqipe”, ndërsa është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore. /Lajmi.net/

TAGS