Filmi i ri i Bes Kallakut pasqyron realitetin në vend, aktori zbulon detajet

Filmi i ri i Bes Kallakut pasqyron realitetin në vend, aktori zbulon detajet
15:19 | 25 Qershor 2019

Bes Kallaku ka zbuluar detajet e filmit të ri.

Bes Kallaku ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku foli për më të rejat rreth tij, shkruan lajmi.net.

Aktori ka rrëfyer shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private, duke treguar kështu se me çfarë po merret aktualisht.

Ai bëri të ditur se është duke punuar rreth një filmi, i cili pasqyron aktualitetin në Kosovë e Shqipëri.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Bes Kallakut dhe mësoni detajet e filmit të tij të ri. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS