Fiorentina – Roma: Formacionet zyrtare

Fiorentina – Roma: Formacionet zyrtare
20:00 | 20 Dhjetor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Fiorentina – Roma.

Një nga ndeshjet më interesante të kësaj xhiroje në Serie A do të luhet në Firence, shkruan lajmi.net.

Roma luan në udhëtim tek Fiorentina, për të kontestuar tri pikët e xhiros së radhës në kampionatin italian.

Ndeshja mes Fiorentinës dhe Romës do të luhet me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Fiorentina:

Roma:

TAGS