Fitorja e Kosovës, ja çfarë është duke ndodhur në rrugët e Prishtinës

Fitorja e Kosovës, ja çfarë është duke ndodhur në rrugët e Prishtinës
23:37 | 10 Qershor 2019

Fitorja e Kosovës në ndeshjen ndaj Bullgarisë ka gëzuar kosovarët.

Në Prishtinë qytetarët festuan edhe me fishekzjarrë.

Po ashtu, po festohet në rrugë dhe shesheve.

Skuadra shtetërore ka kaluar ndeshjen e 14-të pa humbje dhe ka gjasa të mëdha që ta sigurojnë kualifikimin përmes fazës së grupeve. /Lajmi.net/

TAGS