Fjalët e Alban Skënderajt një ditë para koncertit madhështor

Fjalët e Alban Skënderajt një ditë para koncertit madhështor
21:40 | 18 Qershor 2019

Alban Skënderaj i ka thënë disa fjalë para koncertit.

Këngëtari Alban Skënderaj nesër do ta mbajë një koncert në sallën ‘1 Tetori’ në Prishtinë dhe pritet që ky organizim të jetë tejet madhështor, shkruan lajmi.net.

E gjithë kjo vihet re nga numri i madh i njerëzve të cilët kanë shfaqur interesim për të shkuar në koncert.

Kjo nuk është hera e parë që Albani performon në Prishtinë, andaj një ditë para koncertit i ka shkruar disa fjalë në Instagram.

“Prishtina në zjarr. Nesër ose kurrë. Hapsirë e një ëndrre, salla 1 tetori”, ka shkruar Albani pranë postimit, një ditë para koncertit madhështor./Lajmi.net/

TAGS