Fjolla Morina publikon foton pa mbathje, ndjekësit e “masakrojnë”: Është Ramazan…

Fjolla Morina publikon foton pa mbathje, ndjekësit e “masakrojnë”: Është Ramazan…

Fjolla Morina ka publikuar në rrjetet sociale një foto që ka ncitur kritika të shumta nga ndjekësit.  ‘Ç’ka mboni karantina, vesh fustan e rri në shtëpi”,– shkruan Fjolla Morina në foton e mëposhtme. Por duket se fansat menjëherë e kanë kritikuar për faktin që kishte pozuar pa mbathje, sidomos në këto ditë Ramazani.  “Vetem normal nuk je.

Te jesh person puplik dhe te jesh kshu si ty. Turp te vij”,- shkruan një ndjekëse. “Mos kshtu o shpirt se Ramazan qitash”,- shkruan një tjetër. “Ta kishee rujt ket foto pas ramazanit ma mir kish qen turp,”- vijon një ndjekës. “Shum keq valla fustanin e ri me vesh ne shpi por te mbathurat i pate hek krejt,”- shkruan një fans.

“Ti vesh fustan e svesh brek, apo nga nxitimi harrove?”,– është komenti i radhës. Këngëtarja ka zgjedhur mos të reagojë në lidhje me komentet që i kanë lënë në Instagram

TAGS