Flaka: Nëse një femër duket bukur, nuk duhet patjetër të ketë ndërhyrje kirurgjike

Flaka: Nëse një femër duket bukur, nuk duhet patjetër të ketë ndërhyrje kirurgjike
11:17 | 12 Qershor 2019

Flaka Krelani ka folur rreth kritikave për ndërhyrje në trup.

Flaka Krelani ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja foli rreth projektit të fundit, ndërsa dha detaje rreth dy këngëve që do t’i publikojë së shpejti.

Po ashtu, ajo iu përgjigj edhe kritikave për ndërhyrjet kirurgjike, madje kishte një mesazh për të gjithë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Flakës dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS