Flasin qytetarët, tregojnë a do të martoheshin me ndonjë serb/e

Flasin qytetarët, tregojnë a do të martoheshin me ndonjë serb/e
14:59 | 14 Nentor 2019

Foto: Lajmi.net/Mirage

Edhe këtë javë qytetarët janë përgjigjur në rubrikën ‘VoxPop’.

https://m.youtube.com/watch?v=4NHgsxOe3fMSi çdo javë tjetër edhe këtë herë në kuadër të emisionit ‘Mirage’ ka qenë rubrika ‘Vox Pop’, shkruan lajmi.net.

Qytetarët i janë përgjigjur pyetjes “A do martoheshit me një mashkull ose femër serbe?”.

Për t’i parë përgjigjet dhe reagimet e tyre, mos e humbisni videon e plotë që ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS