Forlan: Cristiano Ronaldo gjithmonë dëshironte të ishte pranë një pasqyre

Forlan: Cristiano Ronaldo gjithmonë dëshironte të ishte pranë një pasqyre
Tash esht Koha
14:54 | 19 Gusht 2019

Diego Forlan ka punuar me disa nga më të mirët në futboll gjatë karrierës së tij, dhe ai ishte bashkë me Cristiano Ronaldon gjatë kohës së tij në Manchester United.

Uruguajiani ka folur për portugezin, duke shpjeguar se sa ishte i dashuruar pas pasqyrës.

“Ronaldo ishte një egotist në dhomën e zhveshjes, jo si Beckham”, tha Forlan në një intervistë për The Mirror, transmeton lajmi.net.

“Ronaldo gjithmonë dëshironte të ishte pranë një pasqyre”.

”Ai e kaloi tërë ditën duke u shikuar në pasqyrë”, vazhdoi ai. /Lajmi.net/ 

Tash esht Koha
TAGS