Formacionet zyrtare: Andorra vs Shqipëria

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Andorrës dhe Shqipërisë.

Pas humbjes 0-2 në Loro Borici, Shqipëria do të kërkojë pikët e para në kualifikueset për “Euro 2020”, dhe fitoren e parë pa Christian Panuccin, i cili u shkarkuar për shkak të rezultateve negative, raporton Gazeta Express.

TAGS