Formacionet zyrtare: Arsenal – Valencia

Formacionet zyrtare: Arsenal – Valencia

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Valencia.

‘Gunners’ do të jenë nikoqirët e spanjollëve për ndeshjen e parë gjysmëfinale në kuadër të Ligës së Evropës, shkruan lajmi.net.

Skuadra londineze nuk vjen në këtë takim me rezultate shumë të mira, duke vuajtur javëve të fundit në Premierligë.

Ndeshja mes Arsenal dhe Valencia do të fillojë në ora 21:00, në ‘Emirates Stadium’.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë super përballje. /Lajmi.net/

Formacionet zyrtare:

[embedded content]

TAGS