Formacionet zyrtare: Athletico Bilbao – Barcelona

Formacionet zyrtare: Athletico Bilbao – Barcelona
19:51 | 16 Gusht 2019

La Liga spanjolle ka zgjedhur një ndeshje shumë interesante për t’i dhënë startin sezonit të ri, 2019/2020.

Në ‘San Memes’, Atletico Bilbao pret kampionët e sezonit të fundit, skuadrën e Barcelonës.

Barcelona në këtë ndeshje sa të rëndësishme, aq të vështirë, do të hyjë pa Lionel Messin e lënduar.

Ndeshja mes Bilbaos dhe Barcelonës, nis nga ora 21:00, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

Athletico Bilbao:

Barcelona:

/Lajmi.net/

TAGS