Formacionet zyrtare: Bournemouth – Tottenham

Formacionet zyrtare: Bournemouth – Tottenham
Tash esht Koha

Ndeshja mes Bournemouth dhe Tottenham fillon nga ora 13:30, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

Bournemouth:

Tottenham:

/Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS