Formacionet zyrtare: Çeki – Angli, Southgate nuk kursen lojtarët

Formacionet zyrtare: Çeki – Angli, Southgate nuk kursen lojtarët
Tash esht Koha

19:35 |

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Çeki – Angli.

Anglia luan në udhëtim kundër Çekisë, në një përballje ku synon tri pikët për kualifikimin në Euro 2020, shkruan lajmi.net.

Kjo ndeshje do të jetë e rëndësishme edhe për Kosovën, pasi një humbje e Çekisë rrit gjasat për kualifikimin e Dardanëve.

Ndeshja mes Çekisë dhe Anglisë do të luhet me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

/Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

19:43 |

Tash esht Koha
TAGS