Formacionet zyrtare: Huesca – Barcelona

Formacionet zyrtare: Huesca – Barcelona

Skuadra e fundit në tabelë, Huesca, pret në shtëpi Barcelonën, në ndeshjen e xhiros së 32-të të La Ligas.

Ekipi i Barcelonës ka udhëtuar pa Lionel Messin në këtë sfidë, ndërsa trajneri Ernesto Valverde pritet të bëjë shumë rotacione në formacion.

Ndeshja mes Huescas dhe Barcelonës fillon nga ora 16:15.

Formacionet zyrtare:

Huesca:

Barcelona:

[embedded content]

TAGS