Formacionet zyrtare: Leicester City – Liverpool

Formacionet zyrtare: Leicester City – Liverpool
20:00 | 26 Dhjetor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Leicester City – Liverpool.

Liverpool ka një test tejet të vështirë në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë, shkruan lajmi.net.

‘Reds’ luajnë në udhëtim tek skuadra që mban pozitën e dytë në tabelë, Leicester City, ku do të kontestojnë tri pikë shumë të rëndësishme.

Ndeshja mes Leicester dhe Liverpool do të luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Leicester:

Liverpool:

TAGS