Formacionet zyrtare: Lille – Chelsea

Formacionet zyrtare: Lille – Chelsea
20:00 | 2 Tetor 2019

Lille – Chelsea pritet të jetë një ndeshje interesante e vlefshme për xhiron e dytë të grupit H në Ligën e Kampionëve.

Të dy skuadrat kanë pësuar humbje në ndeshjet e xhiros së parë, nga Ajax, respektivisht nga Valencia.

Ndeshja mes Lille dhe Chelsea fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Lille: Maignan; Çelik, Gabriel, José Fonte, Reinildo; Soumaré, André; Araujo, Ikoné, Bamba; Osimhen.

Chelsea: Kepa; Azpilicueta, Zouma, Tomori; James, Kante, Jorginho, Alonso; Willian, Mount; Abraham.

/Lajmi.net/

TAGS