Formacionet zyrtare: Liverpool – Sheffield United

Formacionet zyrtare: Liverpool – Sheffield United
20:00 | 2 Janar 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Liverpool – Sheffield United.

Liverpool luan ndeshjen e parë për vitin 2020 para tifozëve të vet, në ‘Anfield’, shkruan lajmi.net.

Ndeshja që do të jetë e vlefshme për xhiron e 21-të të Premierligës do të luhet me fillim nga ora 21:00.

‘Reds’ kërkojnë të mbajnë ritmin e mirë dhe të vazhdojnë me fitore, ashtu siç e mbyllën vitin 2019.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Liverpool:

Sheffield: 

TAGS