Formacionet zyrtare: Man Utd – Inter

Formacionet zyrtare: Man Utd – Inter
12:24 | 20 Korrik 2019

Manchester United dhe Inter do të takohen në kuadër të International Champions Cup.

Ndeshja mes Manchester United dhe Interit fillon nga ora 13:30, shkruan lajmi.net.

Kjo do të jetë ndeshja e parë për këto dy skuadra në International Champions Cup.

Formacionet zyrtare:

Man Utd:

Inter: Së shpejti

TAGS