Formacionet zyrtare: Norwich City – Arsenal

Formacionet zyrtare: Norwich City – Arsenal

14:00 |

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Norwich City – Arsenal.

Arsenal luan në udhëtim tek Norwich, në kuadër të xhiros së 14-të në Premierligë, shkruan lajmi.net.

Kjo do të jetë ndeshja e parë që ‘Gunners’ udhëhiqen nga Ljungberg, pasi më herët gjatë javës kanë ndarë rrugët me Unai Emery.

Ndeshja mes Norwich dhe Arsenal luhet me fillim nga ora 15:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave. /Lajmi.net/

Norwich:

Arsenal:

autor: Lajmi.net

14:00 |

TAGS