Formacionet zyrtare: Real Madrid – Real Sociedad

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Real Sociedad
19:59 | 23 Nentor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Real Sociedad.

Real Madrid luan në ‘Santiago Bernabeu’ në kuadër të xhiros së 14-të në La Liga, shkruan lajmi.net.

Skuadra e Zinedine Zidane synon tri pikët ndaj një kundërshtari të vështirë, si Real Sociedad, për të mbajtur hapin me Barcelonën.

Ndeshja mes Real Madrid dhe Real Sociedad do të luhet me fillim nga ora 21:00. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave. /Lajmi.net/

Real Madrid:

Real Sociedad:

TAGS