Formacionet zyrtare: Roma – Atalanta

Formacionet zyrtare: Roma – Atalanta
18:04 | 25 Shtator 2019

Një përballje jashtëzakonisht interesante do të zhvillohet në stadiumin ‘Olimpico’, ku Roma do të takohet me Atalanta.

Xhiroja e pestë në Serie A sjellë përballjen mes Romës dhe Atalantës.

Kjo ndeshje fillon nga ora 19:00, dhe të dy skuadrat tashmë kanë bërë zyrtare formacionet startuese.

Formacionet zyrtare:

Roma:

Atalanta: Së shpejti

/Lajmi.net/

TAGS