Formacionet zyrtare: Tottenham – Brighton

Formacionet zyrtare: Tottenham – Brighton

Tottenham pret Brightonin në shtëpinë e re për të zhvilluar ndeshjen e mbetur të xhiros së 33-të.

Ndeshja mes Tottenhamit dhe Brighton fillon nga ora 20:45, dhe është e rëndësisë së madhe për të dy skuadrat.

Skuadra e Maurico Pochettinos po vazhdon luftën për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, ndërsa mysafirët po kërkojnë mbijetesën.

Formacionet zyrtare:

Tottenham: Lloris, Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Wanyama, Eriksen, Alli, Moura, Son, Llorente.

Brighton: Ryan, Montoya, Duffy, Dunk, Bernardo, Bissouma, Stephens, Gross, Jahanbakhsh, Andone, Locadia.

/Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS