Formacionet zyrtare: Wolves – Man Utd

Formacionet zyrtare: Wolves – Man Utd
20:00 | 19 Gusht 2019

Wolves dhe Manchester United takohen në ‘Molineux Stadium’, për ndeshjen e fundit të xhiros së dytë të Premierligës.

‘Djajtë e Kuq’ pas fitores 4:0 ndaj Chelsea javën e kaluar, i pret një ndeshje e vështirë në Wolverhampton.

Ndeshja mes Wolves dhe Manchester United, fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Wolves:

Man Utd:

/Lajmi.net/

TAGS