Formacioni i kombinuar me lojtarët që mund të largohen nga Reali dhe Barca

Formacioni i kombinuar me lojtarët që mund të largohen nga Reali dhe Barca
Tash esht Koha

Real Madrid dhe Barcelona mund të marrin vendime të dhimbshme këtë verë, duke larguar një numër të madh lojtarësh.

Si Real Madrid dhe Barcelona, po bëjnë plane të mëdha për të ndryshuar një numër të madh lojtarësh.

‘The Sun’ ka bërë një formacion me lojtarët që mund të largohen nga Real Madrid dhe Barcelona, përcjell ‘lajmi.net’.

Ky formacion dominohet nga lojtarët e Real Madrid, që janë tetë në këtë formacion, dhe tre të Barcelonës.

Courtois, Varane, Marcelo, Asensio, Modric, Kroos, Bale dhe Benzema janë lojtarët e Realit në këtë formacion.

Në anën tjetër, lojtarët e Barcelonës në formacionin e ‘The Sun’ janë Rakitic, Umtiti dhe Coutinho./Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS