Formacioni i mundshëm i Arsenalit pa Xhakën

Formacioni i mundshëm i Arsenalit pa Xhakën
11:10 | 2 Nentor 2019

Granit Xhaka nuk është përfshirë në skuadrën e Arsenalit për ndeshjen e së shtunës kundër Wolves.

‘Gunners’ të shtunën në ‘Emirates Stadium’ presin skuadrën e Wolves, në ndeshjen që fillon nga ora 16:00.

Mesfushori Granit Xhaka nuk është ftuar as për këtë ndeshje nga trajneri Unai Emery.

Ky i fundit në konferencë për shtyp ditën e premte tha se Xhaka ka nevojë për pushim, pas incidentit me tifozët.

Mediet në Angli kanë parashikuar se si do të dukej formacioni i Arsenal pa Xhakën kundër Wolves.

Në mesfushë pritet të startojë Guendouzi, Ozil dhe Torreira./Lajmi.net/

TAGS