Foto/ 8 marsi i mamave VIP, Rudina Dembacaj pozon përqafuar me vajzën e Mark Frrokut

Foto/ 8 marsi i mamave VIP, Rudina Dembacaj pozon përqafuar me vajzën e Mark Frrokut

Ditën e djeshme u bë çelja e ekspozitës `Portret Jete´, të fotografes Anjeza Dyrmishi. Ekspozita në fjalë përmes artit të fotografisë të njihte me jetën e shumë femrave shqiptare, suksesin, sfidat apo dhe historitë personale.

Në ekspozitë nuk munguan fotografitë e VIP-ave të shumtë, si Armina Mevlani, Rudina Dembacaj, Rita Lati, Roza Lati,Dorina Mema apo dhe të tjerë. Ajo që ran në sy mes fotografive të shumta  ishte ajo e aktores së humorit Rudina Dembacaj e cila shfaqej e përqafuar me vajzën e ish-deputetit Mark Frroku.

Kujtojmë se vetëm pak kohë më paë, Rudina tregoi se është prezantuar dhe me familjen e partnerit të saj, Mark Frroku dhe u shpreh se ndonëse nuk do të t´jadal të jet afër vendit të nëns së tyre, por do të jetë një shoqe e mirë për ta.

“Nuk është e lehtë të arrish t’u kthesh buzëqeshjen fëmijëve dhe prindërve të Markut pas lëndimit që kanë përjetuar, por unë ja kam arritur mrekullisht”, shkruante Rudina në një ndër postimet e saj.

TAGS