Foto/ Demi Rose `tërbon´ 12 milionë ndjekësit e saj duke pozuar nudo

Foto/ Demi Rose `tërbon´ 12 milionë ndjekësit e saj duke pozuar nudo
Tash esht Koha

Nëse bëhet fjalë për fotot më të nxehta në Instagram atëherë padyshim që fronin e mban supermodelja Demi Rose. Së fundi ajo ka arritur numrin e 12 milionë ndjekësve në Instagram dhe ka vendosur t’i falenderojë në mënyrën më të zjarrtë të mundshme.

Ajo publikoi foto dhe videon në Instagram ku shkruan:

“Bukuria qëndron në sytë e atij që sheh. ✨

Kjo është për 12 milionë prej jush !!! Faleminderit. Ju dua!”, shkruan Demi në Instagram.

Për më tepër shikoni galerinë e mëposhtme.

Tash esht Koha
TAGS