Foto/ E akuzuan për silikon, Enca Haxhia u kthehet ndjekësve: Gene të mira dhe e bekuar nga Zoti

Foto/ E akuzuan për silikon, Enca Haxhia u kthehet ndjekësve: Gene të mira dhe e bekuar nga Zoti

Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër personazhet që gjithmonë rrëmben vëmendje me anë të fotove apo video-ve provokuese që poston në rrjetet sociale.

Mirëpo, nuk mungojnë dhe kritikat ndaj këngëtares, apo akuzat se në trupin e saj ka silikon . Kjo ka ndodhur dhe së fundmi, në foton e publikuar në ‘Instagram’, ku Enca nxjerr në pah gjoksin. Mesa duket kanë qënë të shumtë ndjekësit që e kanë akuzuar për silikon, pasi këngëtarja reagoi përmes një statusi në ‘Instastory’’ ku shkruan:

“Sa herë që dikush përmend ‘silikon, rri si të ka bërë Zoti’ në profilin tim… Zoti derdh një lot për ju. Thjesht gene të mira dhe e bekuar nga Zoti.”

Këngëtarja ka treguar kështu që nuk ka asnjë ndërhyrje në trupin e saj, duke i mbyllur dhe në një mënyrë gojën komentuesve apo ndjekësve që e akuzojnë.

TAGS