Foto/ Fifi dhe Young Zerka bëhen bashkë, çfarë po kurdisin dyshja?

Foto/ Fifi dhe Young Zerka bëhen bashkë, çfarë po kurdisin dyshja?

Këngëtarja e dashur për publikun e njohur si `Fifi´ dhe Young Zerka kanë pozuar së bashku ditën e sotme në Firenze, Itali.

Në rrjetin e saj social “Instagram”, këngëtarja postoi një foto ku shfaqet me Zerkën. Bashkangjitur fotos ajo shkruan: Dojna me pru verën ma herët sivjet a jo.

Nga kjo Fifi ka lënë të nënkuptohet që një bashkëpunim në muzikë do të vijë nga dyshja së shpejti.

Mbetet për t´u parë nëse njëri prej tyre do të zbulojë më shumë se për çfarë bëhet fjalë.

TAGS