Foto/ Françeska Jaçe tregon momentin e sikletshëm në Dubai: Tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg

Foto/ Françeska Jaçe tregon momentin e sikletshëm në Dubai: Tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg
Tash esht Koha

Vetëm pak kohë më parë, Françeska Jaçe kaloi disa ditë në Dubai, ku realizoi dhe një set fotografik, ku shfaqej e veshur me tanga dhe bluzë, mbi një motorr në shkretëtirë.

E ftuar në “E Diell”, ajo tregoi se i ka shpëtuar arrestimit, pasi me veshjen në fjalë kishte thyer ligjet e vendit.

“Në Dubai kam bërë ato fotot tek motorri. Për pak më arrestuan. S’e kuptova pse se unë me bluzë isha, tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg. Është e rrezikshme. Dënohet me ligj”, tregoi Françeska.

Tash esht Koha
TAGS