Foto/ “Gjëja më e bukur që më kanë parë sytë” , Fatma ndan momentin e ëmbël të Alfios dhe Noah

Foto/ “Gjëja më e bukur që më kanë parë sytë” , Fatma ndan momentin e ëmbël të Alfios dhe Noah
Tash esht Koha

Dyshja e dashur për publikun, Alfio dhe Fatma u bënë prindër të një djali më 28 janar. Moderatorja solli në jetë vogëlushin, të cilin e pagëzuan me emrin Noah.

Ditën e sotme, Fatma ka shpërndarë në “Instastory” një moment të ëmbël të Alfios dhe të birit. Në foto vihet re Alfio i shtrirë pranë vogëlushit, të cilit i ka kapur dhe dorën.

“Gjëja më e bukur që më kanë parë sytë”, shkruan moderatorja.

Që nga momenti kur vogëlushi erdhi në jetë dyshja nuk kanë nguruar të publikojnë momente me të në rrjete sociale.

Tash esht Koha
TAGS