Foto/ Greg Rama për jetë nate, ja reperi që e shoqëron djalin e kryeministrit

Foto/ Greg Rama për jetë nate, ja reperi që e shoqëron djalin e kryeministrit
Tash esht Koha

Për Greg Ramën kjo ka qenë një periudhë e ngarkuar. Djali i ish-kryeministrit këtë javë çeli ekspozitën “Ex Nihilo”, në Universitetin e Arteve në Tiranë. Por duket se pas angazhimit të tij, djali i kryeministrit ka gjetur kohë edhe të shijojë fundjavën.

Ashtu si shihet edhe në rrjetet sociale, Greg ka qenë mbrëmjen e djeshme në një nga clubet e kryeqytetit, ku mes miqve duket se ka shijuar atmosferën dhe pse jo edhe një gotë. Në Instagram ai ka postuar një foto me reperin Mozzik. Mesa duket ai ka konfirmuar me këtë shkrepje se ai është një fans i tij, por pse jo edhe një mik i mirë.

Tash esht Koha
TAGS