Foto/ Ledri Vula nuk e fsheh më partneren, ja destinacioni i rradhës për çiftin

Foto/ Ledri Vula nuk e fsheh më partneren, ja destinacioni i rradhës për çiftin
Tash esht Koha

Ledri Vula prej vitesh tashmë është i lidhur me një vajzë bukuroshe me emrin Sara.

Por lidhjen Ledri ka preferuar ta mbajë të fshehtë duke mos pranuar të flasë në asnjë intervistë dhe foto me Sarën nuk ka postuar kurrë. Çifti vendosën që vitin 2020 ta fillojnë me disa ditë të bukura pushimi në Maldive e në Dubai.

Nga Maldivet Sara postoi plot foto ku shfaqet në super formë duke pozuar me rrobabanjo.

Ndërsa gjatë qëndrimit në Dubai, për herë të parë, ndoshta padashje , Ledri e shfaqi Sarën në Instagramin e tij. Reperi postoi një video ku shihej në restorant duke drekuar dhe në një moment filmoi për pak sekonda edhe Sarën ndërsa në sfond ishte kënga e tij “Princess Diana”.

Tash esht Koha
TAGS