Foto nudo në këmbim të parave/ Ja shuma marramendëse që mblodhi modelja në 2 ditë

Foto nudo në këmbim të parave/ Ja shuma marramendëse që mblodhi modelja në 2 ditë

Modelja e njohur australiane, Kaylen Ward ka gjetur mënyrën më efikase për të ndihmuar vendin e saj.

Teksa Australia vazhdon të digjet nga zjarret, modelja Ward ka vendosur të mbledhë para dhe t´i dhurojë për të ndihmuar. Modelja e njohur ndryshe si filantropja nudo, mblodhi shumën e pabesueshme prej 265 mijë dollarë vetëm për dy ditë.

Ajo u dërgoi foto nudo ndjekësve të saj në Instagram dhe në këmbim u kërkoi atyre para. Interesimi ka qenë i lartë dhe nga kjo gjë kanë ardhur goxha të ardhura.

Kaylen u shpreh se mori këtë vendim pasi mendon se kjo situatë ka dalë jashtë kontrolli dhe njerëzit nuk po bëjnë atë që duhet për të ndihmuar.

TAGS