Foto/ Patrisi është ndarë nga Tuna? Ja me kë e kaloi 14 Shkurtin

Foto/ Patrisi është ndarë nga Tuna? Ja me kë e kaloi 14 Shkurtin

Tuna dhe Patrisi prej kohësh janë në vëmendje të medias dhe rrjeteve sociale pasi aludohet se i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Aludimet filluan kur Tuna hoqi mbiemrin e Patrisit nga `Instagrami´, dhe shkoi për pushime pa partnerin e saj dhe pa djalin, Tian.  Dyshimet për ndarjen e tyre u shtuan akoma më shumë pasi ata nuk uruan njëri-tjetrin as  për ditën e të dashuruarve, në 14 Shkurt.

Ndërkohë, me anë të një postimi në “Instastory”, Patrisi ka treguar se e ka kaluar Shën Valentinin me të birin, Tian.

Dyshja ende nuk ka reaguar për lajmet që qarkullojnë, dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim për deklaratën e Patrisit ose Tunës.

TAGS