Foto/ U takua pas 2 muajsh me vëllain në ‘Dua të të bëj të lumtur’, ja surpriza e Pëllumb Piperos për Arbana Osmanin

Foto/ U takua pas 2 muajsh me vëllain në ‘Dua të të bëj të lumtur’, ja surpriza e Pëllumb Piperos për Arbana Osmanin

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, i cili ka është në vijën e parë të luftës kundër COVID-19 për më shumë se 2 muaj, u surprizua në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’, ku i ftuar ishte dhe vëllai i mjekut të cilin nuk e kishte takuar që kur virusi u përhap.

Mjeku Pipero në shenjë falenderimi i ka dërguar një buqetë me lule moderatores në zyrën e saj. Këtë e tregoi vetë Arbana përmes një postimi në ‘Instastory.

E krahas postimit Arbana dëgjohet  të thotë: Sa surprizë e bukur më erdhi tek zyra. Shumë faleminderit doktor. Je shumë i mirë.

TAGS