Foto/ Xhesika Berberi konfirmon lidhjen e re, qirinj, trëndafila dhe dhurata mbi tavolinë, modelja tregon surprizën e partnerit

Foto/ Xhesika Berberi konfirmon lidhjen e re, qirinj, trëndafila dhe dhurata mbi tavolinë, modelja tregon surprizën e partnerit

Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës private.

Mirëpo, ditën e sotme, në ditën e të dashuruarve, Xhesika ka treguar se është në një lidhje, teksa zbulon surprizën e partnerit. Modelja ka publikuar disa foto, ku shfaqet i gjithë ambjenti i zbukuruar nga petale trëndafilash, qirinj, dhurata dhe shampanjë.

Ende nuk dihet emri i personit që i ka rrëmbyer zemrën, por na mbetet të presim nëse Xhesika publikon detaje të tjera gjatë mbrëmjes.

TAGS