Françeska Jaçe merr sërish vëmendjen në Instagram 

Françeska Jaçe merr sërish vëmendjen në Instagram 
15:44 | 25 Gusht 2019

Françeska Jaçe ka pozuar sërish joshëse në Instagram.

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe sigurohet që sa herë poston foto në rrjete sociale, e merr vëmendjen, shkruan lajmi.net.

Para disa minutash ajo e ka publikuar një tjetër imazh nga deti dhe shihet duke pozuar në një jaht i cili nga pamja duket luksoz.

Pozat e tilla janë të shpeshta nga ajo, andaj ndjekësit presin që Françeska të vijë çdo herë e më joshëse në pozat që merr në Instagram./Lajmi.net/

TAGS