Fundjava e “zjarrtë” e Greg Ramës: Jeta është e shkurtër, bë çfarë dreqin të duash

Fundjava e “zjarrtë” e Greg Ramës: Jeta është e shkurtër, bë çfarë dreqin të duash

Greg Rama ka preferuar të qëndrojë gjithnjë larg zhurmës mediatike, duke zgjedhur një profil të ulët në media. Prej kohësh djali i kryeministrit është angazhuar në punën e tij ku dhe kohët e fundit ka çelur në ekspozitë me punimet në Janinë.

Por duket se fundjavën, Gregu e shijon si çdo bashkëmoshatar i tij. Mbrëmjen e djeshme ai ka postuar në rrjetet sociale një shprehje, ku mesa duket i dedikohet fundjavës. “Jeta është shumë e shkurtër, bë çfarë dreqin të duash”, shkruan ai, duke e shoqëruar me frazën “Shyqyr Zotit është e premte”. E mesa duket, fundjava për të paska qenë vërtet e zjarrtë.

TAGS