Fustani i shkurtër i zbulon shumë Taynës

Fustani i shkurtër i zbulon shumë Taynës
17:01 | 21 Nentor 2019

Foto: Instagram

Tayna rrezikoi të tregonte më shumë se që duhej në fustanin e shkurtër.

Rep-artistja Tayna është shumë aktive me publikimin e fotografive të reja në Instagram, shkruan lajmi.net.

Së fundi, reperja ka postuar një imazh e veshur me një fustan shumë të shkurtër dhe dukej tejet provokuese.

“E vetdashunume,dashni e pashume.Zemren vetit s’ja thej,perjetsi e pakushtzume??‍♀️”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, “Sicko” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tayna, që po pritet shumë mirë në publik. /Lajmi.net/

TAGS