Futbollisti i njohur serb lutet për Shqipërinë

Futbollisti i njohur serb lutet për Shqipërinë
Tash esht Koha
16:54 | 26 Nentor 2019

Edhe bota e sportit në përgjithësi është shokuar me tragjedinë që po ndodh në Shqipëri.

Klube, futbollistë, basketbollistë e shumë të tjerë kanë reaguar për tërmetin që goditi Shqipërinë gjatë ditës së sotme, ku deri tani ka shkaktuar vdekjen e 18 personave dhe qindëra të lënduarve.

Edhe futbollisti serb i Manchester United, Nemanja Matic ka postuar një foto në lidhje me këtë rast, shkruan lajmi.net.

“Lutemi për Shqipërinë”, ka shkruar Matic në rrjetet sociale. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS