Gabimet dhe momentet qesharake gjatë xhirimeve të emisionit ‘Mirage’

Gabimet dhe momentet qesharake gjatë xhirimeve të emisionit ‘Mirage’
21:40 | 1 Janar 2020

Foto: Lajmi.net/Mirage

Në ‘Mirage Festiv’ vijnë edhe momentet qesharake që kanë ndodhur gjatë xhirimeve.

Emisioni ‘Mirage’ ështv emision i përjavshëm i cili tek publiku sjell intevsita ekskluzive, shkruan lajmi.net.

Njësoj ka ndodhur edhe në ‘Mirage Festiv’ aty ku emra të njohur të estradës kanë zbuluar të pathënat e tyre. Mirëpo nuk ka pasur se si të mungojë edhe përmbledhja e gabimeve dhe momenteve qesharake që kanë ndodhur gjatë xhirimeve.

Në vazhdim ua sjellim videon përmbledhëse me të cilën do të qeshni me lot.

Kujtojmë se surpriza tjetër e ‘Mirage’ është prezantuesja e re e emisionit Alketa Cana/Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS