Gashi dhe Maxx Owa publikojnë këngën “Yesterday”

Gashi dhe Maxx Owa publikojnë këngën “Yesterday”
18:01 | 18 Tetor 2019

Gashi ka publikuar projektin e tij të ri.

Gashi publikoi këngën e tij të re, të cilën kësaj radhe e solli në bashkëpunim me Maxx Owa, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Yesterday” dhe është pjesë e albumit të ri të Gashit, ndërsa dy artistët ia shoqëruan edhe videoklipin.

Më poshtë mund ta ndiqni projektin e ri nga reperi Gashi në bashkëpunim me Maxx Owa. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS