Gashi flet për pritjen që iu bë albumit të parë

Gashi flet për pritjen që iu bë albumit të parë
16:44 | 24 Shtator 2019

Gashi ka disa fjalë për albumin e tij të parë.

Gashi ka pak ditë që ka lansuar albumin e tij të parë, i cili po pritet shumë mirë në publik, shkruan lajmi.net.

Reperi përmes një postimi që e bëri së fundi në Instagram, ka treguar se ka bërë shumë fansa të rinj dhe ka marrë mbështetje nga artistët me këtë album.

“Album i ri më bëri kaq shumë fansa të rinj … aq shumë nga artistët e mi të preferuar më dëgjuan… Dua të them vetëm Faleminderit ??”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, albumi i Gashit është promovuar edhe në ekranet gjigante të “Times Square”. /Lajmi.net/

TAGS