Gashi nuk ka të ndalur, gati kënga e re

Gashi nuk ka të ndalur, gati kënga e re
16:07 | 12 Korrik 2019

Gashi ka publikuar këngën e tij të re.

Gashi është tejet aktiv muajve të fundit, kosovari nuk di të ndalet sjelluri projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Pas suksesit të solo këngës ‘Roses’ dhe bashkëpunimit me Matt Hunter ‘Problemas’ Labinoti ka lansuar këngën e re ‘Get Out’ e cila është po ashtu një bashkëpunim.

Këngën mund ta gjeni në kanalin zyrtar të Justin Love në Youtube poashtu edhe në platformën Spotify. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS