Gashi paralajmëron projektin e ri në bashkëpunim me këtë artist

Gashi paralajmëron projektin e ri në bashkëpunim me këtë artist
Tash esht Koha

Gashi po vjen me këngë të re, të cilën e sjell në duet me artistin e njohur amerikan.

Gashi përmes Instagramit ka paralajmëruar fansat e tij se kënga më e ‘nxehtë’ e verës do të publikohet së shpejti, shkruan lajmi.net.

Artisti me prejardhje shqiptare në foton që e postoi në Instagram shkruan “Bëhuni gati të gjithë për njërën ndër këngët më të mira ndonjëherë”.

Gashi ka konfirmuar se proejkti i tij i ri është në bashkëpunim me Young Pinch.

Ai nuk ka preferuar të zbulojë më shumë detaje rreth titullit të këngës dhe datës së lansimit të kësaj kënge.

Për ndryshe, hiti i fundit nga Gashi është dueti “My Year” në bashkëpunim me G-Eazyn. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS