Gashi zbulon mesazhet me fansen

Gashi zbulon mesazhet me fansen
20:20 | 5 Tetor 2019

Reperi merr komplimente në mesazhe private.

Gashi momentalisht është prej emrave më të pëlqyer në muzikë dhe jo vetëm në trojet shqiptare por edhe në kufijtë ndërkombëtar, shkruan lajmi.net.

Dashuria e publikut për këngëtarin me prejardhje kosovare që para pak ditësh ndryshoi emrin vërehet edhe në postimin e fundit të bërë nga Larry.

Autori i hitit ‘Creep On Me’ ka ndarë në Instastory një mesazhet të cilat i mori nga një femër e cila e cilëson njëfarë mënyre Gashin si reperin më të ‘bardhë’ më të bukur. /Lajmi.net/

TAGS