Gazeta “National Enquirer” posedon mesazhet e dashurisë mes Bezosit dhe Sanchezit

Njeriu më i pasur në botë është raportuar se është shkurorëzuar për shkak të një prezantuese televizive.

Jeff Bezos i ka dhënë fund martesës 25-vjeçare me MacKenzien shkaku i bukuroshes së televizionit FOX, Lauren Sanchez.

Tashmë është shfaqur një dimension i ri në historinë e tyre teksa janë publikuar mesazhet mes dyshes.

Jeff dhe MacKenzie

Informacioni paralel doli se martesa me Patrick Sanchez Vicel, agjent talentesh dhe pronar i agjencisë WME, pësoi një kolaps.

Gazeta “National Enquirer” ka publikuar mesazhet e dashurisë të shkëmbyera mes pronarit të Amazonit dhe Sanchezit.

Gazeta ka bëri të ditur se gazetarët e tyre kanë ndjekur Bezosin dhe Sanchezin në pesë shtete të ndryshme duke e ndjekur me mbi 40 mijë mile. Ata i ndoqën në aeroplanë privatë, limuzina luksoze, shëtitje romantike në hotele me pesë yje dhe mbrëmje intime.

Lexo po ashtu:

Ai u takua me Lorenin tri herë vetëm javën e kaluar, duke e çuar atë në udhëtime ekzotike me aeroplanët privat me vlerë 65 milionë dollarësh. /Telegrafi/

TAGS