Genoa 1:2 Milan – notat e lojtarëve

Genoa 1:2 Milan – notat e lojtarëve
Tash esht Koha
23:00 | 5 Tetor 2019

Milan më në fund i është kthyer rrugës së fitoreve.

Skaudra e Marco Giampaolo ka arritur që të shënojë fitore mjaft të mundimshme në udhëtim, me rezultatin 1:2 kundër Genoas.

Heroi i Milan në këtë takim ishte Pepe Reina, i cili priti penalltinë në minutën e fundit të takimit, shkruan lajmi.net.

Golat për skuadrën ‘Rosoneri’ u realizuan nga Theo Hernandez dhe Franck Kessie, kurse Schone ishte ai që ndëshkoi Milanin.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell notat e lojtarëve për këtë ndeshje, sipas ‘WhoScored’. 

/Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS